Середа, 19.06.2019, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Ладжинський коледж ВДАУ

Наше опитування
На якому відділенні Ви навчаєтесь?
1. Механік
2. Електрик
3. Я не навчаюсь в коледжі
4. Бухгалтер
Всього відповідей: 48
Статистика

Информация о сайте

Ладижинський коледж ВНАУ

Історична довідка


На підставі наказу народного Комісаріату земельних справ України на базі Гайсинського технікуму механізації сільського господарства. Дашівської середньої с.г. школи, Заболотницького с.г. технікуму в 1932 році було створено Ладижинський технікум механізації с.г.
Технікум був забезпечений навчальними приміщеннями, майстернями та гуртожитком на 400 чоловік.
За дев’ять довоєнних років технікум підготував 729 техніків – механіків, більшість з яких з перших днів війни стали на захист Вітчизни.
Випускники технікуму:
Рудик М.М. та Западинський О.С. за проявлену в боях відвагу та героїзм були удостоєнні звання Героя Радянського Союзу. Багато випускників нагородженні орденами та медалями.
З перших днів звільнення Ладижина від німецько-руминських окупантів розпочалась робота з відновлення технікуму і в жовтні 1994 року в ньому розпочались заняття.
Перший післявоєнний випуск відбувся в 1947 році. В зв’язку з нестачею спеціалістів сільського господарства нижчої ланки поряд з підготовкою техніків-механіків технікум розпочав підготовку спеціалістів робітничих професій: трактористів, комбайнерів, слюсарів-ремонтників, електриків та інших.
У 1952 році розпочав роботу заочний відділ технікуму, яким з 1957 року незмінно керує випускник технікуму, Кавалер трудової відзнаки “Знак Пошани”, відмінник народної освіти Солтис І.В.
В 1958 році було побудовано два гуртожитки на 60 місць кожен. В 1965 році вступила в дію нова навчально-виробнича майстерня на 250 умовних ремонтів.
В 1979 році розпочато будівництво нового 4–х поверхового навчального корпусу №1, де ми зараз працюємо, адміністративно-побутового корпусу з актовим залом 450 місць, їдальнею, спортивним залом, бібліотекою та читальним залом.
В ці роки побудований також типовий стадіон, стрілецький тир, військове містечко, гімнастичне містечко, корти та спортивні майданчики.
В 1987 році введено в дію три гуртожитки на 235 місць кожен, чим повністю вирішено проблему студентського житла. Побудовано також 60 – квартирний житловий будинок для викладачів та працівників технікуму.
В 1989 році в технікумі відкрито відділення “Електрифікації та автоматизації с.г.”, а в 2000 році – “Бухгалтерського обліку”. В зв’язку з розширенням навчально-виробничої бази технікуму сюди було переведено відділення механізації Верхівського та Чернятинського сільгосптехніку мів та відділення електрифікації Брацлавського технікуму. З введенням в дію нового лабораторного корпусу на 2500 м2 в даний час на кожного студента припадає 12,4 м2 навчальної площі, що є одним із найкращих показників в Україні.
В даний час в коледжі працюють 22 лабораторії, 19 навчальних та 2 комп’ютерні класи, музей, навчальний полігон, навчально- виробниче господарство, яке має 389 га землі.
Всі лабораторії, майстерні, класи обладнанні сучасним устаткуванням, яке дає можливість готувати висококваліфікованих кадрів.
З 1998 року в коледжі працює навчально-консультаційний центр Львівського державного аграрного університету, зараз відкрито філіал Вінницького державного аграрного університету.
З 2003 року коледж є структурною одиницею Вінницького державного аграрного університету. Поряд з основними спеціальностями техніка-механіка, техніка-електрика та бухгалтера студенти мають можливість набути ряд робітничих професій: слюсар-ремонтник с.г. техніки, електромонтер, тракторист-машиніст, водій та ін.
За час свого існування коледж підготував більше 15000 висококваліфікованих спеціалістів с.г., які працювали і працюють в різних галузях народного господарства, державних установах, правоохоронних органах, Збройних Силах, морському транспорті, являються керівниками с.г. та промислових підприємств, науковими працівниками, викладачами учбових закладів різного рівня, в тому числі нашого коледжу, і тому подібне.
Велика увага приділяється в коледжі фізичному та художньо-естетичному вихованню студентів, які мають можливість активно займатись в спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності. Багато наших випускників стали чемпіонами та призерами республіканських, обласних та міжнародних змагань. Коледж виховав розпорядників, майстрів спорту.

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Сайт управляється системою uCoz